Lipiec 2020: Toczenie na kole garncarskim i rzeźba ceramiczna. Plener ceramiczny planowany w terminie od 5 do 11 lipca ma już połowę zarezerwowanych miejsc. Chętnych, ale jeszcze nie zadeklarowanych zapraszam, aby zechcieli potwierdzić swój udział. Tylko do końca marca oferuję jeszcze 250 zł zniżki dla każdego uczestnika. Zniżka dotyczy rezerwacji potwierdzonej wpłatą 350 zł zaliczki na podane w wydarzeniach Atelier Kreacja konto.
 
Przy okazji kilka słów o osobie prowadzącej w tym roku.
 
To Agata Marcinkowska, Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu im. Eugeniusza Gepperta. Agata jest prezeską garncarni autorskiej MANOceramics oraz jej założycielką. Mieszka i pracuje we wsi Malczyce pod Wrocławiem, gdzie rozwija swoją pracownię, utrzymując się z pracy własnych rąk.
Agata jest artystką, uczestniczką stypendiów artystycznych we Włoszech oraz w Niemczech. Samodzielnie projektuje i wykonuje swoją ceramikę od A do Z. Na zdjęciach prezentuję tylko kilka sztandarowych przykładów jej pięknych prac. Jest no nowoczesna ceramika, którą łączy innowacyjny design z tradycyjnym wykonaniem. Agata poprowadzi ponadto
z sukcesem zajęcia z rzeźby.
Wszystkie kwestie organizacyjne omówimy na miejscu. Mamy już szczegółowy program, o którym będziemy sukcesywnie informować na naszych stronach, aż do lipca.
 
W czasie pleneru, ustąpię Agacie miejsca w pracowni Atelier Kreacja, by zająć się organizacją, logistyką, waszą wygodą, oraz smaczną kuchnią. Będziemy odpoczywać w pięknej, atrakcyjnej krajobrazowo okolicy!
 
Zapraszam na ten i inne nasze plenery w lipcu, sierpniu i we wrześniu tego roku. Zniżki w każdym przypadku oferujemy tylko do końca marca.