Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Batik 1Zapraszam do Gorzanowic koło Bolkowa kolory Indii, słońce Barbadosu i ducha Afryki, szczególnie w zimne i ciemne wieczory.

Tworzenie barwnej tęczy na tkaninie techniką batiku jest zajęciem niezwykle efektownym, przyjemnym i relaksującym. Ciepło wosku, jego zapach, kolorowe barwy wprawiają w doskonały nastrój. Spod rąk wychodzą przy tym inspirujące obrazy, które po osuszeniu można wykorzystać na wiele sposobów. Ograniczeniem jest jedynie ludzka wyobraźnia.

W Atelier Kreacja we wsi Gorzanowice koło Bolkowa, godzinę od Wrocławia, rozwijamy umiejętności tworzenia i dekorowania techniką batiku. Zapraszamy siebie i innych, w tym dzieci, do przeżycia tej niesamowitej przygody.

Przed każdym warsztatem obowiązuje rezerwacja miejsc poprzez wpłatę zaliczki niezwrotnej w wysokości 20 zł. na konto Atelier Kreacja w mBanku: 33 1140 2004 0000 3402 7324 6148. Ilość miejsc jest ograniczona. Cena: 80 zł. Warsztat w godzinach od 12hdo 16h.

 

 

 

 

 

Tkaniny udekorowane techniką Batiku uczestnicy zabierają ze sobą. Wszystkie sprzęty i materiały na miejscu. Drobny poczęstunek jest wliczony w cenę. Najbliższe okazje, by doznać tej przyjemności razem ze mną w Atelier Kreacja to 23 i 30 paździenika oraz 29 listopada, wieczór Andrzejkowy.

Zapraszamy!

Kontakt: Monika Romaniuk tel: 662249420
e-mail: monika@atelier-kreacja.pl

Uwaga: Po raz pierwszy technikę Batiku pokazała nam Jagoda Nowak z pracownii Tworzyciele w miejscu FabLab we Wrocławiu. Dziękujemy!