Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Gorzanowice 2Malowanie bawełnianej tkaniny naturalnym pszczelim woskiem  i dekorowanie jej naturalnymi barwnikami to Batik. Zajęcie w sam raz na Andrzejkowy wieczór, w czasie którego nie może zabraknąć wróżby.

Tworzenie barwnej tęczy na tkaninie techniką batiku jest zajęciem niezwykle efektownym, przyjemnym i relaksującym. Ciepło wosku, jego zapach, kolorowe barwy wprawiają w doskonały nastrój. Spod rąk wychodzą przy tym inspirujące obrazy, które po osuszeniu można wykorzystać na wiele sposobów. Ograniczeniem jest jedynie ludzka wyobraźnia.

W Atelier Kreacja we wsi Gorzanowice koło Bolkowa, godzinę od Wrocławia, rozwijamy umiejętności tworzenia i dekorowania techniką batiku. Zapraszamy siebie i innych, w tym dzieci, do przeżycia tej niesamowitej przygody w Andrzejkowy wieczór.

Tkaniny udekorowane techniką Batiku uczestnicy zabierają ze sobą. Wszystkie sprzęty i materiały na miejscu. Drobny poczęstunek jest wliczony w cenę.

Przed warsztatem obowiązuje rezerwacja miejsc poprzez wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 20 zł. na konto Atelier Kreacja w mBanku: 33 1140 2004 0000 3402 7324 6148. Ilość miejsc jest ograniczona. Cena: 80 zł. Warsztat w godzinach od 17h do 21h.

Zapraszamy!

Kontakt: Monika Romaniuk tel: 662249420
e-mail: monika@atelier-kreacja.pl

Uwaga: Po raz pierwszy technikę Batiku pokazała nam Jagoda Nowak z pracownii Tworzyciele w miejscu FabLab we Wrocławiu. Dziękujemy!