Polecam serdecznie wywiad z moją koleżanką i zdolną artystką Agatą Marcinkowską. Agata zagości w Atelier Kreacja w lipcu i sierpniu na kameralnych warsztatach toczenia na kole, oraz rzeźby ceramicznej, których nie odwołujemy. Na chwilę obecną nie przesuwam nawet terminów wydarzeń ceramicznych, choć rozważam taka możliwość, z powodu opłacalności planowanych przedsięwzięć w lipcu i zamkniętych w tym czasie granic, uniemożliwiających dotarcie niektórych uczestników. Otrzymuję prośby, by nie odwoływać plenerów ceramicznych, które mają charakter kameralny i odbywają się w małej grupie.

Również plener szklarski odbędzie się bez zmian dla wszystkich już zgłoszonych osób, o ile tylko nie ulegli panice i podtrzymują zainteresowanie . W przypadku szkła, na chwilę obecną brak miejsc.( no może jeszcze jedno się znajdzie ).                                                                                                                          Na plenerze ceramicznym mamy natomiast jeszcze kilka wolnych miejsc w lipcu i w sierpniu. Szczegóły, daty, cena są dostępne na stronie Atelier Kreacja,  oraz na FB w zakładce „wydarzenia”. Podana cena ze względu na sytuację ekonomiczną wielu osób w kraju, oraz dość szczególne okoliczności, jest obecnie negocjowalna w granicach opłacalności przedsięwzięcia, a dla osób, które deklarują pomoc organizatorom w zakresie „obsługi operacyjnej” kameralnej grupy, wręcz bardzo atrakcyjna. Wystarczy zadzwonić by to omówić ze mną i poszukać dla siebie rozwiązania. Dbajmy o siebie z głową, ale nie dajmy sobie odebrać radości życia. Serdecznie zapraszam.

http://www.emka.news/wiadomosc/37201,talenty-z-sasiedztwa-cz-v-agata-marcinkowska?fbclid=IwAR1zF754I6K_CCya2PRvfpf9UINhgyjRxq8hj48ezMriwQV8AhIOvAth6mA