miejsce


Pracownia ceramiki i szkła „Atelier Kreacja” mieści się  na Pogórzu Kaczawskim, w malowniczej wsi o nazwie Gorzanowice, położonej w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego „Chełmy”. Nad dachami  średniowiecznego Zamku w Bolkowie, miejsce  urzeka od pierwszego wejrzenia pozytywną energią i wyjątkowym krajobrazem.  Jest magiczne, bo przyciąga ludzi oddających się różnym formom pracy twórczej.
Mieszkał tu m.inn. artysta, rzeźbiarz, malarz, pisarz oraz renowator mebli Roman Wowrzeczko. Prowadzono tu także  warsztat kamieniarski, a przez wiele lat była tu znana w okolicy kuźnia. Obecnie w domu znajduje się pracownia artystyczna.Nawiązujemy do tradycji twórczej tej okolicy, proponując rozbudowaną ofertę warsztatów kreatywnych, połączoną z odpoczynkiem na łonie natury i noclegami ze śniadaniem.

oferta

DLA SZKÓŁ I SENIORÓW

Realizujemy cele edukacyjne szkół, ośrodków, seniorów.  Kontakt:  monika@atelier-kreacja.pl, tel: 662249420


OFERTA INDYWIDUALNA

Spytaj o ofertę przez telefon:  662 249 420 i zajrzyj do naszego sklepu.
Oferta dla firm

OFERTA INTEGRACYJNA

 Twój zespół będzie zaskoczony i podekscytowany. Pracujemy z ceramiką i szkłem. Oferta tworzona na zamówienie klienta.

Po naszą ofertę sięgają amatorzy, artyści, a także ludzie biznesu, by wspólnie realizować swoje projekty i rozwijać twórczą pasję.  Odprężająca i spokojna atmosfera naszych warsztatów i szkoleń znosi w naszych umysłach wszelkie ograniczenia i hamulce, co rodzi odkrywcze, a nawet  genialne pomysły! Poprzez oryginalne metody pracy twórczej uwalniamy i rozwijamy kreatywność pracowników – bez niej firma nie ma szans na innowacje i korzystne zmiany. W ten nowatorski sposób uczymy także pracy zespołowej i procesów biznesowych. Ceramika, szkło, tkanina, drewno to nieszablonowe narzędzia, które sprawiają, że nasze szkolenia biznesowe są wyjątkowe.

Oferta dla firm

Atelier Kreacja

Serdecznie zapraszamy do znakomicie wyposażonej pracowni Atelier Kreacja na warsztaty artystyczne w zakresie (między innymi):  ceramiki, mozaiki, toczenia na kole garncarskim, szkła, witrażu, tkaniny, batiku. Organizujemy też wypały ceramiki w plenerze.  Przykładowa oferta znajduje się w sklepie na naszej stronie, oraz w zakładce „wydarzenia”.
W celu stworzenia oferty dopasowanej do potrzeb indywidualnych, prosimy o kontakt: monika@atelier-kreacja.pl lub tel.: 662 249 420.

W Atelier Kreacja, poza warsztatami artystycznymi i szkoleniami biznesowymi, realizujemy zlecenia artystyczne osób indywidualnych i firm np. w dziedzinie architektury wnętrz. Oferta zależy od potrzeb naszych klientów i stale się rozwija. Specjalizujemy się w projektach interdyscyplinarnych, które kojarzą ze sobą różne rzemiosła i dziedziny artystyczno-biznesowe. W szczególności lubimy łączyć ceramikę i szkło z drewnem, oraz z tkaniną.

Prowadzimy  warsztaty dla twórców otwartych na współpracę i interdyscyplinarne podejście do kreacji. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które dzielą się swoim doświadczeniem z innymi i są zainteresowane promocją swoich produktów i usług. Artyści, z którymi pragniemy nazwiązać współpracę, mogą być zlokalizowani zarówno w Polsce jak i za granicą.

formularz aplikacyjny

warsztat ceramicznyplenerpobyt

Letnie tygodniowe plenery ceramiczno-szklarskie 2020
Lipiec, sierpień, wrzesień.

Toczenie na kole garncarskim i rzeźba ceramiczna.

Szklany recycling. Plener dla artystów

Intensywny kurs toczenia na kole garncarskim w plenerze

Zapraszamy!

KONTAKT

Atelier Kreacja

Monika Romaniuk

Tel.

+48 662249420

e-mail

monika@atelier-kreacja.pl

Konto do przelewów w mBanku: 33114020040000340273246148

Zadaj nam pytanie: