miejsce


Zapraszamy  w region Pogórza Kaczawskiego na  letnie plenery rozwojowe ceramiczno-szklarskie, z których najbliższe odbędą się w czerwcu, lipcu i sierpniu 2018 . Szczegóły znajdą Państwo w naszym sklepie w zakładce „wydarzenia” i „plenery”.
Malownicza wieś o nazwie Gorzanowice, położona w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego „Chełmy”, nad dachami  średniowiecznego Zamku w Bolkowie, urzekła nas od pierwszego wejrzenia pozytywną energią.  Jest to miejsce  magiczne bo w przeszłości przyciągało ludzi oddających się różnym formom pracy twórczej.
Pracował tu kamieniarz, wcześniej kowal i jego wspaniała rodzina, a także Roman Wowrzeczko- artysta, rzeźbiarz, malarz, pisarz oraz renowator mebli.  Nawiązujemy do tradycji twórczej tej okolicy, proponując rozbudowaną ofertę warsztatów kreatywnych, połączoną z możliwością odpoczynku na łonie natury.

oferta

DLA SZKÓŁ I SENIORÓW

Realizujemy cele edukacyjne szkół, ośrodków, seniorów.  Kontakt:  monika@atelier-kreacja.pl, tel: 662249420


OFERTA INDYWIDUALNA

Spytaj o ofertę przez telefon:  662 249 420 i zajrzyj do naszego sklepu.
Oferta dla firm

OFERTA INTEGRACYJNA

 Twój zespół będzie zaskoczony i podekscytowany. Pracujemy z ceramiką i szkłem. Oferta tworzona na zamówienie klienta.

Po naszą ofertę sięgają amatorzy, artyści, a także ludzie biznesu, by wspólnie realizować swoje projekty i rozwijać twórczą pasję.  Odprężająca i spokojna atmosfera naszych warsztatów i szkoleń znosi w naszych umysłach wszelkie ograniczenia i hamulce, co rodzi odkrywcze, a nawet  genialne pomysły! Poprzez oryginalne metody pracy twórczej uwalniamy i rozwijamy kreatywność pracowników – bez niej firma nie ma szans na innowacje i korzystne zmiany. W ten nowatorski sposób uczymy także pracy zespołowej i procesów biznesowych. Ceramika, szkło, tkanina, drewno to nieszablonowe narzędzia, które sprawiają, że nasze szkolenia biznesowe są wyjątkowe.

Oferta dla firm

Atelier Kreacja

W celu stworzenia oferty dopasowanej do potrzeb indywidualnych, prosimy o kontakt: monika@atelier-kreacja.pl lub tel.: 662 249 420.

W Atelier Kreacja, poza warsztatami artystycznymi i szkoleniami biznesowymi, realizujemy zlecenia artystyczne osób indywidualnych i firm np. w dziedzinie architektury wnętrz. Oferta zależy od potrzeb naszych klientów i stale się rozwija. Specjalizujemy się w projektach interdyscyplinarnych, które kojarzą ze sobą różne rzemiosła i dziedziny artystyczno-biznesowe. W szczególności lubimy łączyć ceramikę i szkło z drewnem, oraz z tkaniną.

Prowadzimy zróżnicowane warsztaty dla twórców, którzy pragną łączyć dziedziny sztuki, otwartych na współpracę i interdyscyplinarne podejście do kreacji. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które dzielą się swoim doświadczeniem z innymi i są zainteresowane promocją swoich produktów i usług. Artyści, z którymi pragniemy nazwiązać współpracę, mogą być zlokalizowani zarówno w Polsce jak i za granicą.

formularz aplikacyjny

warsztat ceramicznyplenerpobyt

Letnie tygodniowe plenery ceramiczno-szklarskie 2018

Dostępne jeszcze terminy:

Czerwiec: turnus  od 18 do 24 czerwca

Lipiec: turnus od 9 do 15 lipca

Sierpień: turnus od 20 do 26 sierpnia

KONTAKT

Atelier Kreacja

Monika Romaniuk

Tel.

+48 662249420

e-mail

monika@atelier-kreacja.pl

Konto do przelewów w mBanku: 33114020040000340273246148

Zadaj nam pytanie: